Çelik Konstrüksiyon Konya, IPARD, TKDK, KOP, Çelik Yapı Firması, Çelik Yapı Konya, Çelik Proje Konya, Konya İnşaat, Çelik Kondiksiyon, Çelik Yapı İmalatı,  Statik Proje, Mimari Proje, Çelik Proje, Konya Müşavir, EKB, Enerji Kimlik Belgesi, Büyükbaş Ahır | +90 533 661 07 08

Hizmetler

mimari_tasarim_ve_uygulama

Tasarım & Uygulama

Müşterimizin istek, öneri ve talepleri ışığında mimari tasarım fikirlerimizle, doğru malzeme ve bütçe üzerinde titiz bir şekilde çalışılarak, projelerinizin şekillenmesi sağlanır. Nitelikli tasarım hizmeti için, geniş portföyümüzü incelemenizi rica ediyoruz.

bina_guclendirme_hizmetleri_konya_muhendislik

Bina Güçlendirme

Konya’da bina güçlendirme noktasında çözüm ortağınız Hiceran Mühendisliktir. Mühendislerimiz tarafından, gerekli testler yapıldıktan sonra oluşan raporlara göre uygulamaya konan projeler ile binanın ihtiyacı olan güçlendirme yapılmaktadır.

proje_yonetimi_2

Proje Yönetimi

Kısıtlı zaman, maliyet ve teknik durumları dikkate alarak, projenin en etkin bir biçimde gerçekleşebilmesi için insan, araç-gereç, materyal gibi kaynakların planlanması firmamız tarafından en etkili şekilde yapılmaktadır.

konya_insaat_danismanlik

Danışmanlık

Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması önceliği ile verilen hizmetlerde; kalite, hız, yenilik ve güvenlikten ödün vermeden optimum çözümler üretmek ana amacımızdır.

mimarlik_muhendislik_konya_hiceran_proje_tasarim

Mimarlık

Hiceran Mühendislik işverenin ihtiyaçlarını, mesleki etik değerlere sadık kalarak, yüksek kalitede, en yüksek hızla ve en düşük maliyetle karşılamayı amaç edinmiştir.

enerji_kimlik_belgesi_hizmetleri

Enerji Kimlik Belgesi

Enerji kimlik belgesi (EKB) bir binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketimi göz önünde bulundurularak hazırlanan, binanın enerjiyi verimli tüketme seviyesini gösteren bir belgedir.