Çelik Konstrüksiyon Konya, IPARD, TKDK, KOP, Çelik Yapı Firması, Çelik Yapı Konya, Çelik Proje Konya, Konya İnşaat, Çelik Kondiksiyon, Çelik Yapı İmalatı,  Statik Proje, Mimari Proje, Çelik Proje, Konya Müşavir, EKB, Enerji Kimlik Belgesi, Büyükbaş Ahır | +90 533 661 07 08

Hakkımızda

Kısa Tarihçe
Firmamız 2005 yılında İnşaat Yüksek Mühendisi Halil İbrahim CERAN tarafından proje bürosu olarak kurulmuş olup, proje ve inşaat taahhüt sektöründe faaliyet göstermektedir. Bünyemizde mimar, jeoloji mühendisi, makine mühendisi, inşaat mühendisi ve inşaat teknikeri bulunmaktadır. Firmamız önem verdiğiniz yatırımlarınızın gerçekleşmesinde bilgi birikimi ve tüm olanakları ile sizlere yardımcı olmaktan kıvanç duyacaktır.

Vizyon
Vizyonumuz sektörümüzde kısa zamanda uluslararası düzeyde aranılan bir firma haline gelmek ve siz saygı değer müşterilerimizin güvenini sağlamaktır.

Misyon
Taahhüt sektöründe, şirketimizin hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda; Çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kaynakları en verimli şekilde kullanarak, sürekli büyüme ve gelişme ile birlikte rekabet edebilir ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

K2-belgesi

2005
HİCERAN MÜHENDİSLİK KURULDU

sap2000_basari_belgesi

2010
ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALATI

ideyapi_lisans_belgesi

2013
İHRACAT HİZMETLERİMİZ BAŞLADI

ekb-enerji-kimlik-belgesi

2015
HİCERAN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

 

EKİBİMİZ


 

halil_ibrahim_ceran

Halil İbrahim CERAN
İnşaat Yüksek Mühendisi / Yönetici

tuncer_kan

Tuncer KAN
Proje Müdürü

mustafa_yildirimoglu_2

Mustafa YILDIRIMOĞLU
İnşaat Mühendisi

hatice_ceran

Hatice CERAN
Makina Mühendisi